radiant-2

FURCE PER SYTE

1,000 L

Furça për hijen e syve me sfungjer ideal për një aplikim të thjeshtë të hijes së syrit.

Categories: ,
Përshkrim

Përshkrim

Furce perfekte për të krijuar sytë e maceve dhe përbërjen e tymosur. Me anën e pjerrët, vijë nën sy dhe zgjas vijën në këndin e jashtëm të syve.

This post is also available in: enEnglish (English)

Additional information

Additional information

brands

radiant

Përshtypje (0)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “FURCE PER SYTE”
Shipping & Delivery

Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat net

Vestibulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat netus.

Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac vestibulum amet elit