seventeen-2

MATTIFYING SETTING MIST 50ML

1,200 L

Vendosja e fiksusit që rinovon lëkurën dhe largon shkëlqimin e padëshiruar.

Përshkrim

Përshkrim

  • Shton një efekt të gjatë të qëndrueshëm në përbërjen tuaj
  • Fresh feel
  • Silicone Free
  • Non oily

Jepni qëndrueshmëri dhe freski makiazhit tuaj me kete produkt.
Sprajdin mund ta përdorni para makiazhit tuaj për të krijuar bazën e përsosur duke përtërirë lëkurën tuaj dhe rregulluar vajin.Përdoreni atë për të “bllokuar” makiazhin tuaj për një rezultat të përsosur dhe një ndjenjë të freskët që zgjat. Spërkateni gjatë ditës, për të larguar shkëlqimin e padëshiruar dhe për ta bërë makiazhin tuaj të duket e freskët!

This post is also available in: enEnglish (English)

Additional information

Additional information

brands

seventeen

Brand

Brand

Seventeen

Shipping & Delivery

Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat net

Vestibulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat netus.

Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac vestibulum amet elit