seventeen-2

PARFUM! NOIR FLORAL 50ML

1,600 L

Përshkrim

Përshkrim

Aromë lulesh – aromë orientale, e cila përbëhet nga shënime të larta të xhenxhefilit dhe mandarinës, shënime të mesme me lule të bardha me shafran të Indisë, portokallin dhe irisin që përfundojnë në shënimet e mjaltit, çokollatës, farave të Tonka, drurit të sandalit dhe myshkut të bardhë.

This post is also available in: enEnglish (English)

Additional information

Additional information

brands

seventeen

Shipping & Delivery

Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat net

Vestibulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat netus.

Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac vestibulum amet elit