seventeen-2

SILKY MATT PRIMER 15ML

1,900 L

Primer i bute 30ML, produkt baze qe zbut poret dhe linjat e imeta. Krijoni bazën e përsosur për makiazhin tuaj me Silky Matt Primer!

Përshkrim

Përshkrim

  • Minimizon poret dhe linjat e imëta
  • Nuk bllokon poret
  • Efekt i zgjatur
  • Regulates sebum
  • Non comedogenic
  • Non oily

Silky Matt Primer minimizon poret dhe linjat e shkëlqyera dhe rregullon vajin duke lënë efektin e përsosur mat! Ideale për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe për lëkurën më të kërkuar me vaj dhe me kombinim, hija e shëndetshme rozë e çelët e Silky Matt Primer përzihet në mënyrë të përkryer me të gjitha llojet e lëkurës dhe jep një strukturë të butë.

Përdoreni vetëm ose nën grim dhe jepini një kohëzgjatje të jashtëzakonshme!

This post is also available in: enEnglish (English)

Additional information

Additional information

brands

seventeen

Shipping & Delivery

Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat net

Vestibulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat netus.

Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac vestibulum amet elit