radiant-2

FURCE PERBERESE E LENGSHME

2,000 L

Një furçë profesionale për aplikimin e përsosur të përbërjes së lëngshme.

Categories: ,
Përshkrim

Përshkrim

Forma e saj jep mbulim të përsosur dhe aplikon make up në mënyrë të barabartë, pa krijuar linja, duke i dhënë një fund të përsosur të çehreve. Prerja dhe forma specifike e shpohet lejon që produkti të depërtojë edhe në këndin e brendshëm të syve dhe të arrijë çdo sipërfaqe dhe qoshet e fytyrës. Ideale për përzierje make up në fyt dhe ballin. Për më shumë mbulim aplikoni me lëvizjet e përgjimit.

This post is also available in: enEnglish (English)

Additional information

Additional information

brands

radiant

Shipping & Delivery

Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat net

Vestibulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat netus.

Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac vestibulum amet elit