radiant-2

Furçë pluhuri

2,000 L

Një furçë profesionale pluhuri.

Categories: ,
Përshkrim

Përshkrim

Forma e saj e rrumbullakët me shpohet të trasha e bën atë mjetin thelbësor për aplikimin e të gjitha produkteve në formë pluhuri, si pluhurat – kompakt ose të lirshëm, bronzet dhe skuqjet.

This post is also available in: enEnglish (English)

Additional information

Additional information

brands

radiant

Shipping & Delivery

Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat net

Vestibulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat netus.

Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac vestibulum amet elit