seventeen-2

Natural Silky Transparent Compact Powder

1,600 L

Duke përdorur përfitimet e pafundme të Vitaminës E, Natural Silky Compact Powder mbron lëkurën tuaj dhe poret nga ndotja e qytetit dhe mban lëkurën tuaj të hidratuar gjatë gjithë ditës.

Përshkrim

Përshkrim

  • Një pluhur i fytyrës me tekstil të mëndafshtë në formë kompakte, të mikronizuar, që ju ofron një ngjyrosje të bukur mat dhe madje përhapet.
  • Dizenjuar dhe formuluar posaçërisht për të dhënë transparencë duke ofruar efekt natyral në lëkurë.
  • Absorbon vajin e tepërt nga sipërfaqja e lëkurës, duke lënë një rezultat të gjatë të mat.
  • Me Vitaminë E dhe Aloe Vera, përbërës të njohur për vetitë e tyre hidratuese.
  • Pasur me SPF15 që krijon një mburojë mbrojtëse kundër efekteve të dëmshme të rrezatimit të diellit dhe radikalëve të lirë.
  • Vjen në 8 nuanca të dëshirueshme për të përputhet me çdo pajisje, duke i siguruar lëkurës një përfundim të shkëlqyer, ultra natyral.
  • Hijet e errëta janë ideale për pamjen e rrezitur pa shkëlqim.
  • Përdorni hidratues mbi bazën, ose pas themelimit, për një mbulim edhe më të madh.
  • Parabens – Oil – Parfum free
  • Gluten free

This post is also available in: enEnglish (English)

Additional information

Additional information

Transparent

Beige, Caramel, Dark Caramel, Honey, Ivory, Light Beige, Medium Beige, Medium Caramel, Powder

brands

seventeen

Shipping & Delivery

Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat net

Vestibulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat netus.

Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac vestibulum amet elit