seventeen-2

SKIN PERFECT ULTRA COVERAGE WATERPROOF FOUNDATION TRAVEL SIZE

1,900 L

Fondatina Skin Perfect, me përbërjen e tij ekstra të fortë, është në gjendje të mbulojë plotësisht dhe me një pamje natyrale çdo dhe të gjitha papërsosmëritë.

Përshkrim

Përshkrim

Harrojini të gjitha papërsosmëritë dhe merrni një çehre pa shkëlqim të mat me Fondatine Skin Perfect! Për më tepër, cilësia e saj e papërshkueshme nga uji së bashku me filtrin e saj SPF15 e bëjnë atë një shtesë të përsosur për çantën tuaj të bukurisë kur drejtoheni në palestër ose në plazh!

  • Lightweight texture
  • Non-Oily
  • Long-lasting and matte effect
  • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës

Në dispozicion në 8 ngjyra të krijuara posaçërisht për të përputhur me të gjitha tonet e lëkurës.

This post is also available in: enEnglish (English)

Additional information

Additional information

Skin

00, 01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, Foundation

brands

seventeen

Shipping & Delivery

Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat net

Vestibulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat netus.

Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac vestibulum amet elit