radiant-2

SFUNGJER BLENDER PER MAKE UP

1,500 L

Një sfungjer jo-latex, ideal për një aplikim të përsosur, madje edhe të themelimit, fshehësit, pluhur kompakt, të skuqur dhe të theksuar, si dhe për kremrat e ngjyrosur të fytyrës.

Categories: ,
Përshkrim

Përshkrim

Sponge Makeup Makeup Blender profesional është gjithashtu e përkryer për konturimin dhe përzierjen. Ai përshtatet fort në të gjitha aeroplanët e fytyrës dhe siguron një mbulim të barabartë edhe në zonat më të vështira.

This post is also available in: enEnglish (English)

Additional information

Additional information

brands

radiant

Shipping & Delivery

Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat net

Vestibulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat netus.

Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac vestibulum amet elit