radiant-2

SFUNGJER PER MAKE UP

500 L

Një sfungjer profesional për aplikimin e fondatines.

Categories: ,
Përshkrim

Përshkrim

Një sfungjer profesional për aplikimin e fondacionit. Lejon aplikim të barabartë pa rreshta. Përdorni për të aplikuar në mënyrë të barabartë themelet me lëvizjet e përgjimit. Ju gjithashtu mund ta përdorni atë në lëvizje rrethore për një efekt më të butë dhe natyral dhe për të kufizuar sasinë e tepërt të themelit.

This post is also available in: enEnglish (English)

Additional information

Additional information

brands

radiant

Shipping & Delivery

Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat net

Vestibulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat netus.

Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac vestibulum amet elit