lorvenn-2

Sprajt Mbrojtes

1,800 L

MBROJTJA E NGJYRAVE // ​​FILTRA UVA & UVB // PER TE GJITHA LLOJET E FLOKEVE

Përshkrim

Përshkrim

Llak mbrojtës nga yndyra jo i yndyrshëm, që përmban agjentë për mbrojtjen optimale të flokëve dhe ngjyrave. Përfshinë: filtra mbrojtës nga rrezatimi UVA-UVB, të ngulitura në nano-sfera për një mbrojtje edhe më të madhe, përzierje e fuqishme antioksiduese e bazuar në substanca aktive bimore, e cila ofron mbrojtje ndaj flokëve të dëmtuar, të shkaktuara nga stresi oksidues dhe uji i detit i kombinuar me rrezet e diellit dhe provitaminën B5 , proteina nga mikrob gruri dhe glicerinë, të cilat mbrojnë flokët nga thatësia.

PERDORIMI

Spërkateni në flokë të lagur ose të thatë. Mos e shpëlani. Në rast kontakti me sytë, lajini menjëherë.

This post is also available in: enEnglish (English)

Additional information

Additional information

brands

lorvenn

Shipping & Delivery

Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat net

Vestibulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat netus.

Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac vestibulum amet elit