lorvenn-2

Silver Pure

1,100 L

ANTI YELLOWING & SHINE MASQUE

Përshkrim

Përshkrim

Maska profesionale e flokëve me një formulë të specializuar që heq bronzin dhe ngjyrat e verdha. Veprim antioksidues, për shkak të ekstrakteve të boronicës dhe Vitaminës E. Kombinimi i përparuar i oligopeptideve dhe aminoacideve nga proteinat e qumështit, Pro Vitamin B5, Monoi Oil dhe glicerina, mbron, hidraton, ndihmon në rindërtimin e flokëve dhe rrit shkëlqimin, forcën dhe elasticitetin.

PERDORIMI

Në flokë të lagur të lagur, aplikoni nga rrënjët tek këshilla, prisni 3 ‘dhe shpëlajeni. Në rast kontakti me sytë, lajini menjëherë me ujë.

This post is also available in: enEnglish (English)

Additional information

Additional information

brands

lorvenn

Shipping & Delivery

Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat net

Vestibulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat netus.

Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac vestibulum amet elit