lorvenn-2

OIL BALANCE & VOLUME SHAMPOO

1,100 L

SHAMPO PER RREGULLIMIN E FLOKEVE ME VAJ

Përshkrim

Përshkrim

Një formulë e specializuar me efikasitet të provuar për rregullimin e sekretimit të sebumit. Rivendos shtresën natyrale mbrojtëse acidike të folikulit të flokëve duke siguruar ekuilibrin e lëkurës së shëndetshme. Kontribuon në kufizimin e sebumit të tepërt dhe vonon shfaqjen e vajosjes për shkak të përbërësit aktiv C8G dhe kompleksit të vitaminave (B3, B5, B7) me aminoacide dhe proteina. Pastron butësisht flokët duke ruajtur lagështinë e saj natyrale duke përmirësuar vëllimin dhe pamjen. Kompleksi hidratues i oligosakarideve natyrore rregullon dhe mban lagështi në flokë dhe kokë.

PËRDORIMI

Aplikoni në flokë të lagur dhe butësisht bëni masazh. Shpëlajeni mirë dhe përsërisni. Në rast kontakti me sytë lajini menjëherë.

This post is also available in: enEnglish (English)

Additional information

Additional information

brands

lorvenn

Shipping & Delivery

Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat net

Vestibulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat netus.

Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac vestibulum amet elit