lorvenn-2

ANTI DANDRUFF & CALMING SHAMPOO

1,100 L

SHAMPO KUNDER ZBOKTHIT PER FLOKET NORMAL DHE ME VAJ

Përshkrim

Përshkrim

Një formulë e specializuar me përbërësin themelor aktiv Zink Pyrithion FPS, që lufton zbokthin dhe zvogëlon kruajtjen. Përforcuar me agjentin qetësues aktiv SymCalmin që vepron në mënyrë bashkëpunuese për të zvogëluar kruajtjen dhe acarimin me efikasitet të provuar. Në kombinim me agjentë pastrues dhe të butë pastrues dhe përbërës hidratues, si Allantoin, Panthenol, Glicerinë, pastron butësisht kokës dhe flokët ruajnë lagështirën e tij natyrore dhe bëhen të lehta dhe të menaxhueshme.

PËRDORIMI

Aplikoni në flokë të lagur dhe butësisht bëni masazh. Shpëlajeni mirë dhe përsërisni. Në rast kontakti me sytë lajini menjëherë.

This post is also available in: enEnglish (English)

Additional information

Additional information

brands

lorvenn

Shipping & Delivery

Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat net

Vestibulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat netus.

Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac vestibulum amet elit