lorvenn-2

BEAUTY SHAMPOO 300ML

1,200 L

ME VAJ ARAGANI // ALOE VERA // PROTEINAT E GRURIT // PER FLOKE NORMALE / FLOKE ME NGJYRE TE THATE

Categories: , ,
Përshkrim

Përshkrim

Shampo për kujdesin e flokëve me agjentë ushqyes dhe hidratues. Formulë ekskluzive, e pasuruar me një kompleks natyral të përbërësve të vajit të arganit, mikro-proteinave të grurit, aloe vera dhe provitamin B5, për flokë të shëndetshëm, të fortë dhe marramendës me shkëlqim të butë. Ofron flokë me shkëlqim, të butë dhe të fortë.

PËRDORIMI

Aplikoni në flokë të lagur dhe masazhoni butësisht. Shpëlajeni mirë dhe përsërisni. Për rezultate më të mira përdorni në kombinim me produktet e tjera të linjës Argan Oil.

This post is also available in: enEnglish (English)

Additional information

Additional information

brands

lorvenn

Shipping & Delivery

Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat net

Vestibulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat netus.

Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac vestibulum amet elit