lorvenn-2

ULTRA LIGHT SPRAY

1,800 L

ME VAJ ARGAN // VITAMINA E & F //  FILTER UV// PER FLOKE TE LYER ME NGJYR

Përshkrim

Përshkrim

Sprajt ultra i lehtë i vajit për flokë të fortë, të menaxhueshëm dhe marramendës. Formulë unike e lehtë ekstra e lehtë, e pasuruar me vaj argan ushqyes, vitamina E dhe F dhe filtra UV. Rivendos fleksibilitetin dhe forcën e flokëve tuaj, ndërsa ofron shkëlqim të menjëhershëm pa lënë mbetje ngjitëse.

PËRDORIMI

Spërkatni në mënyrë të barabartë përgjatë gjatësisë dhe skajeve / para shamposjes për kujdes të zgjeruar / para tharjes së goditjes për të mbrojtur, ushqyer dhe lagështirë / në flokë të thatë për shkëlqim të mahnitshëm, kontroll dhe efekt anti-frizz. Në rast kontakti me sytë shperlajini menjëherë.

This post is also available in: enEnglish (English)

Additional information

Additional information

brands

lorvenn

Shipping & Delivery

Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat net

Vestibulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat netus.

Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac vestibulum amet elit