lorvenn-2

INTENSIVE MASQUE

4,000 L

RISTRUKTURIM DHE RIPARIM MJAFT INTENSIV, MASKE MENDAFSHI

Categories: , ,
Përshkrim

Përshkrim

Një formulë shumë e fuqishme, e pasuruar me një kompleks aktiv të proteinave të mëndafshta të teknologjisë së përparuar për të mbrojtur dhe rindërtuar lidhjet e flokëve, duke i lënë flokët të fortë dhe i zhdërvjellët. Përmban gjithashtu vaj Abyssinian, Vaj ulliri Organik dhe vaj bajame, për ushqim, butësi dhe shkëlqim. Një agjent i fuqishëm hidratues që punon në mënyrë të përsosur me Aloe Vera dhe Provitamin B5 për të përmirësuar lagështirën e flokëve, butësinë dhe shkëlqimin.

PËRDORIMI

A) Si para-trajtim para procesit të zbardhjes. Para se të zbardhni flokët, laget flokët tuaj, butësisht peshqirin e thatë dhe zgjidhni një sasi bujare në varësi të gjatësisë së flokëve. Aplikoni rrënjën në këshilla dhe lërini përpara 10 minuta. Shpëlajeni, mos e lani me shampo, thajini frutat dhe vazhdoni me procesin e zbardhjes. B) Trajtim intensiv në shtëpi për flokë të dëmtuar keq. Lani flokët dhe përdorni një sasi bujare në varësi të vëllimit të flokëve. Aplikoni përgjatë boshtave të flokëve dhe në skajet dhe lëreni për 10 minuta, pastaj pije plotësisht.

This post is also available in: enEnglish (English)

Additional information

Additional information

brands

lorvenn

Shipping & Delivery

Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat net

Vestibulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat netus.

Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac vestibulum amet elit