lorvenn-2

DRY SCALP & SOOTHING SHAMPOO

1,100 L

SHAMPO HIDRATUESE QE RIKTHEN DHE KURON LEKUREN ME FLOKE TE THATE

Përshkrim

Përshkrim

Formulë jashtëzakonisht efikase që hidraton, parandalon dhe rikthen ekuilibrin e kokës së thatë. Ai përmban përbërës të patentuar teknologjikisht të përparuar që kontribuojnë në rregullimin dhe ruajtjen e lagështisë. Ata kontrollojnë kruajtjen dhe acarimin e kokës së thatë me efektivitet të provuar.

PËRDORIMI

Aplikoni në flokë të lagur dhe butësisht bëni masazh. Shpëlajeni mirë dhe përsërisni. Në rast kontakti me sytë pije menjëherë. Në rast kontakti me sytë, shperlajini menjëherë.

This post is also available in: enEnglish (English)

Additional information

Additional information

brands

lorvenn

Shipping & Delivery

Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat net

Vestibulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat netus.

Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac vestibulum amet elit