lorvenn-2

KERATIN 300ml

1,200 L

KREM RIGJALLERUES ME KERATIN PER FLOKE TE DIBET DHE IMET

Përshkrim

Përshkrim

Krem për kondicionimin e flokëve me një formulë të përparuar të keratinës me mikrotinë që natyrisht promovon forcën dhe rezistencën e flokëve. Peptidet e specializuara të bizeles rritin trashësinë dhe dendësinë. Agjentët hidratues, përmirësojnë hidratimin natyral të boshtit të flokëve dhe flokët bëhen më të butë dhe më të ndritshëm.

PERDORIMI

Aplikoni në flokë të larë dhe të lagur posaçërisht në gjatësi dhe skaj. Shpëlajeni mirë. Në rast kontakti me sytë pije menjëherë. Në rast kontakti me sytë, shperlajini menjëherë.

This post is also available in: enEnglish (English)

Additional information

Additional information

brands

lorvenn

Shipping & Delivery

Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat net

Vestibulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat netus.

Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac vestibulum amet elit