seventeen-2

MATT PLUS SHINE CONTROL FOUNDATION

1,900 L

Matt plus liquid foundation. Fondatinenqe sjell nje rezultat uniforme dhe mat ne fytyren tuaj dhe kohezgjatje. Perberesit SPF 20 mbrojne fytyren tuaj nga dielli.

Përshkrim

Përshkrim

  • Efekt natyral, madje edhe MATTE që zgjat gjithë ditën
  • Filtra dielli SPF 20 për mbrojtje kundër rrudhave
  • Mbulim perfekt
  • Non-oil
  • Ideale për lëkurë të përzier me vaj
  • Parabens Free
  • Gluten Free

Harrojeni shkëlqimin në fytyren tuaj falë Fondatines Matt Plus Liquid!

Fondatina Matt Plus Liquid është zgjidhja ideale për lëkurën mikse dhe te yndyrshme duke i dhënë një mbulim të përsosur që zgjat gjithë ditën për ta bërë pamjen tuaj të duket e freskët edhe në ditët më të kërkuara, duke e lënë lëkurën tuaj të marrë frymë.

Përbërja e tij jo-yndyrore plotëson nevojat e lëkurës mikse dhe te yndyrshme,ndërsa filtrat mbrojtës kundër diellit SPF20 ofron mbrojtje perfekte kundër rrudhave. Fondatina Matt Plus Liquid do të jetë aleati juaj nga mëngjesi deri në mbrëmje, pasi kurrë nuk do të keni nevojë të shifeni përsëri në pasqyrë për të freskuar pamjen tuaj – tashmë do të jeni të përsosur!

Në dispozicion në 7 nuanca për t’u përshtatur të gjithëve

This post is also available in: enEnglish (English)

Additional information

Additional information

Shine

01 Light Beige, 02 Rosy beige, 03 NATURAL BEIGE, 04 MEDIUM BEIGE, 05 DARK BEIGE, 06 CARAMEL, 07 SUMMER TAN, 08 SUMMER TAN, Foundatin

brands

seventeen

Brand

Brand

Seventeen

Përshtypje (0)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “MATT PLUS SHINE CONTROL FOUNDATION”
Shipping & Delivery

Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat net

Vestibulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat netus.

Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac vestibulum amet elit