seventeen-2

Time Plus

1,300 L

TIME PLUS LONGLASTING MAKEUP
FONDATINA ME SPF 15 PER MBROJTJE NGA DIELLI. E PASUR ME DYLL BLETE KU BALANCON YNDYREN DHE KOHEZGJATJE GJATE GJITHE DITES.

Përshkrim

Përshkrim

  • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës
  • Cilësi ultra e lehtë, jo vajore, për një përfundim të shkëlqyeshëm dhe mat
  • Ofron mbulim superior
  • Pasur me agjentë hidratues që ruajnë nivelin e lagështisë natyrale të lëkurës
  • Formula e krijuar posaçërisht e pasuruar me dyll blete, për veshje shtesë
  • Me filtra dielli SPF 15 për të mbrojtur nga efektet e dëmshme të diellit
  • Në dispozicion në 6 hije të ndryshme
  • Paketim 35 ml
  • Gluten Free

Fondatina Time Plus është ideal për ju që keni nevojë për një make up që mbulon lehtësisht papërsosmëritë tuaja me një efekt mat, qëndron i pandryshuar gjatë gjithë ditës dhe ju mbron nga dielli me SPF15 e tij!

Përbërja e hollë, jo e yndyrshme e Time Plus është pasuruar me përbërës hidratues që ruajnë lagështinë natyrale të lëkurës, ndërsa vajosja rregullohet nga dylli i bletëve, i cili e bën efektin tuaj të make-up edhe më gjatë pa e rënduar lëkurën tuaj.

This post is also available in: enEnglish (English)

Additional information

Additional information

Time Plus

01 Porcelani, 02 Bezhe e çelet, 03 Bezhe natyrale, 04 E mesme, 05 Bezhe e erret, 07 Tan vere, Terracota, Time Plus

brands

seventeen

Përshtypje (0)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Time Plus”
Shipping & Delivery

Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat net

Vestibulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat netus.

Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac vestibulum amet elit