seventeen-2

Skin Perfect Ultra Coverage Waterproof Foundation

2,300 L

Harrojini të gjitha papërsosmëritë dhe merrni një ngjyrosje pa shkëlqim mat me Fondatin Skin Perfect!

Përshkrim

Përshkrim

  • Waterproof
  • Light texture
  • All day matt finish
  • SPF 15
  • Testuar dermatologjikisht
  • Non Oily
  • Non Comedogenic
  • Parabens & Gluten Free

Skin Perfect është themeli që keni ëndërruar gjithmonë! Për shkak të cilësisë së lartë të mbulimit, mbulon të gjitha papërsosmëritë e lëkurës, duke përfshirë njolla të errëta, madje edhe plagët e vogla.

Ajo përzihet lehtësisht në lëkurën tuaj dhe në strukturën e saj jashtëzakonisht të butë, lë një përfundim prej matt prej kadifeje që zgjat gjithë ditën. Mbetet edhe nën ujë, lagështi ose djersë. Ideale për madje edhe aktivitetet më rigoroze ose punët e jashtme.

Në dispozicion në 8 nuanca që janë krijuar me zell për tu përshtatur madje edhe më të vështirave të toneve të ngjyrave të lëkurës.

This post is also available in: enEnglish (English)

Additional information

Additional information

WATERPROOF FOUNDATION

00, 01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, Fondatin

brands

seventeen

Përshtypje (0)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Skin Perfect Ultra Coverage Waterproof Foundation”
Shipping & Delivery

Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat net

Vestibulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat netus.

Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac vestibulum amet elit