lorvenn-2

SUN PROTECTION

2,000 L

FILTER UVA & UVB  // VAJ ARGANI // MONOI DE TAHITI OIL // VITAMINA E & F // PER FLOKE TE LYER

Përshkrim

Përshkrim

Vaj për mbrojtjen nga dielli kundër rrezeve UV dhe radikalëve të lirë. Formulim inovativ me filtra të zgjeruar të diellit, vajra argan dhe Monoi de Tahiti dhe antioksidues Vitamina E dhe F që ofrojnë lagështi, ushqim dhe mbrojtje nga rrezatimi i diellit, kripa e detit, uji i klorur dhe ndotja e ajrit. Flokë të shëndetshëm, me shkëlqim dhe me ngjyra të gjalla!

PËRDORIMI

Aplikoni në mënyrë të barabartë në flokë të lagur ose të thatë para ekspozimit në diell dhe përsëritni rregullisht. Në rast kontakti me sytë shperlajini menjëherë.

This post is also available in: enEnglish (English)

Additional information

Additional information

brands

lorvenn

Shipping & Delivery

Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat net

Vestibulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat netus.

Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac vestibulum amet elit